Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 27 червня 2013 р.

Підкамінський деканат УАПЦ організовує дводенну прощу

29 і 30 червня у старовинній 300-літній церкві св. Параскеви УАПЦ селища Підкамінь Бродівського району відбудеться перша духовна проща, присвячена 1025-літтю хрещення Русі України. Очолить архиєрейську літургію предстоятель УАПЦ блаженніший митрополит Мефодій Київський та всієї України та митрополит Львівський Макарій. Про це сьогодні, 27 червня, повідомив кореспондент ІА ZIK з посиланням на настоятеля церкви св. Параскеви о. Степана Пирога.

На великий духовний захід очікують біля півсотні священослужителів УАПЦ з Бродівського та довколишніх районів разом із групами прочан. У програмі прощі відбудеться освячення новозбудованої поруч із храмом каплички Підкамінської ікони Матері Божої для літніх богослужінь. Також буде водосвяття біля каплички Іоана Хрестителя, що серед підкамінчан відома як Широка криниця.

За словами настоятеля храму св. Параскеви о. Степана Пирога, буде відправлений акафіст біля мощей свсв. Пантелеймона і Варвари, які постійно знаходяться в храмі.

Підкамінський деканат УАПЦ організовує дводенну прощу
Кульмінацією прощі буде подячний молебен з нагоди 1025-ліття хрещення Русі-України.

Підкамінський деканат УАПЦ заснований 3,5 роки тому. До його складу входить 5 священиків, які правлять на 10 парафіях. У Бродівському деканаті УАПЦ, до якого раніше належав і Підкамінь, 10 священиків і близько 20 парафій.