Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 6 червня 2013 р.

Святу Гору Афон реконструють на 35 мільйонів євро

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на грецькі джерела, в рамках програми міністерства розвитку, конкурентоспроможності та водного транспорту Греції (ΕΣΠΑ) тривають безпрецедентні за масштабом реставраційні роботи на Святій Горі Афон. За словами журналіста Димитрія куроса «Свята Гора перетворилася на величезний будівельний майданчик», а « робота, що проводяться зараз кардинально змінить зовнішній вигляд Афону». Загальний бюджет програми ΕΣΠΑ становить 35 мільйонів євро. Проведені більш ніж на 30 об'єктах в 14 монастирях роботи покликані «зберегти культурну та історичну спадщину Святої Гори Афон і поліпшити умови проживання ченців». 

Минулого тижня було прийнято рішення про будівництво «Центру Здоров'я» у столиці Афону - Кареї. Витрати на будівництво цього центру лікарської допомоги оцінюються в 3,5 мільйона євро. Планується, що на території медичного закладу надаватиметься необхідна допомога як ченцям, так і прочанам.

Святу Гору Афон реконструють на 35 мільйонів євро
Відвідавши з інспекційною поїздкою будівельні об'єкти на Афоні глава округу Центральна Македонія Апостолос Дзідзікостас підкреслив, що проведені на Святій Горі роботи «не обмежуються реставрацією монастирів, а й спрямовані на поліпшення інфраструктури, як для ченців, так і для численних паломників».