Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

неділя, 2 червня 2013 р.

Вірні УАПЦ привітали свого Предстоятеля. Фото

24 травня 2013 року, в день пам’яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, учителів слов’янських, в кафедральному соборі Різдва Христового в Тернополі архієреї, духовенство та вірні УАПЦ вітали з днем тезоіменитства Предстоятеля Церкви, Блаженнійшого Мефодія, митрополита Київського і всієї України. Перед чудотворною іконою Пресвятої Богородиці «Тернопільська» було відслужено подячний молебень, під час якого молилися Блаженнійший митрополит Мефодій, митрополит Львівський Макарій, архієпископ Житомирський і Поліський Володимир, єпископ Харківський і Полтавський Афанасій, єпископ Чернівецький і Хотинський Герман, єпископ Тернопільський Червоногородський, вікарій Тернопільської єпархії Мстислав та численне духовенство й вірні УАПЦ.

Після молебня першоієрарха УАПЦ Блаженнійшого митрополита Мефодія вітальні слова своєму Предстоятелю висловили архієреї, духовенство, чернецтво й віряни, а також було зачитано вітання від громадських та політичних діячів України.

Добре слово Предстоятелю висловив і єпископ Афанасій, керуючий Харківсько-Полтавською єпархією, та подарував квіти.

Його Блаженство митрополит Мефодій звернувся до всіх присутніх із повчальним словом, висловивши сердечну вдячність усім, хто прибув на день його тезоіменитства, та закликав усіх залишатися вірними й відданими Церкві-Матері.

Про це повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на сайт Патріархії УАПЦ