Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 5 червня 2013 р.

Новоархангельськ. Судовий розгляд триває

У сьогоднішньому судовому засіданні 05.06.2013 р. у справі за позовом релігійної громади Київського Патріархату смт Новоархангельськ про оскарження дій обласної адміністрації представники Московського Патріархату знову намагалися усіма можливими і неможливими засобами усунути представників громади Київського Патріархату від участі у справі та судового розгляду. В попередніх засіданнях були спроби київської адвокатеси Тетяни Шмарьової (учасниця захоплення Новоархангельського храму 19 квітня 2013 року) відмовитися від імені громади від позову, а сьогодні – відкликати позовну заяву.

Водночас представник Московського Патріархату відкликав довіреності, видані представникам громади Київського Патріархату. Однак у Кіровоградському окружному адміністративному суді перебуває на розгляді інша справа – за позовом Совича І. О. до державного реєстратора Новоархангельської районної державної адміністрації Хававчука І. А.

Тому, зважаючи на наявність іншого спору, рішення з якого може вплинути на розгляд поточної справи, колегія суддів Кіровоградського окружного адміністративного суду зупинила провадження у справі. Справа щодо державного реєстратора буде слухатися сьогодні в 16.00 год. в Кіровоградському окружному адміністративному суді.

Інформаційне управління
Кіровоградської єпархії УПЦ КП