четвер, 29 серпня 2013 р.

Віктор Балога заступився за канонічну Автокефалію

Найвідоміший закарпатський політик - екс-міністр МНС та екс-голова Закарпатської облдержадміністрації, а нині депутат Закарпатської обласної ради - Віктор Балога переконаний, що ніщо не стане на заваді утворенню єдиної Автокефальної Церкви на базі Київської митрополії УПЦ, повідомляє з посиланням на Закарпаття онлайн. 

Розмірковуючи над недавнім святом 1025-річчя Хрещення Київської Русі, політик наголосив, що кожна українська родина та християнська громада повинні зрозуміти, що це свято народне і ніякі обмеження влади не зможуть його зіпсувати.

«Вірю, що влада не зіпсує нам цей день. У них своє свято – з охороною, вівчарками, металошукачами, перекритими вулицями і бенкетами. Ми повинні розуміти, що це подія для кожної християнської громади, а не лише для тих, хто відзначає його по спецзапрошеннях у спеціально відведених місцях», - зазначив Віктор Балога, коментуючи надзвичайні міри безпеки, пов’язані з проведенням урочистого молебню в Києві за участю Патріарха Кирила та керівників держав. 

Віктор Балога заступився за канонічну Автокефалію
«Впевнений, що ні Росія, ні тупість окремих політиків не стануть на заваді об'єднанню українських церков у Єдину Автокефальну на базі Київської митрополії. Як би хто не старався - цьому все одно бути», – костатував В.Балога в іншому своєму дописі на цю тему. Нагадаємо, що Віктор Балога нагороджений кількома орденами УПЦ (МП) та Папським лицарським орденом святого Сильвестра.