Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 21 серпня 2013 р.

Бог поставив, Бог - забрав: Бенедикт зізнався в усьому

Папа Римський Бенедикт XVI, який відрікся від Святого престолу, вперше пояснив, чому він так вчинив. Як пише у середу, 21 серпня, агентство Reuters, колишній Папа, який зараз залишається у статусі почесного понтифіка, пережив "містичний досвід", під час якого пережив одкровення. За словами Бенедикта, Господь не явився йому як видіння, проте зазначив: "Бог сказав, щоб я вчинив саме так". 

Як зазначає Reuters, про свій містичний досвід Папа розповів одному з відвідувачів, яких він час від часу приймає у своїй резиденції біля Римом. Відвідувач, який передав ці слова пресі, побажав залишитися неназваним. Почесний понтифік розповів, що переконався у правильності поради Бога, дивлячись на те, як справляється зі своїми обов'язками його наступник - Папа Франциск. 

Зазначимо, раніше італійські ЗМІ повідомляли, що Бенедикт XVI подав у відставку під впливом численних скандалів, що вибухнули в кінці його правління у Католицькій церкві. Він став першим за більше ніж тисячолітню історію папства понтифіком, який добровільно зрікся престолу. Після зречення престолу Бенедикт XVI відійшов від справ та оселився у монастирі на території Ватикану.