пʼятниця, 30 серпня 2013 р.

Скачайте: "Православна Енциклопедія" (24 томи)

Редакція інтернет-проекту «Помісна Церква» пропонує для ознайомлення читачам електронну версію «Православної Енциклопедії» - унікального багатотомного видання, що висвітлює всі сторони життя Церкви за 2000 років Її земного буття. До роботи над енциклопедією залучено широке коло авторів: церковних, світських, вітчизняних та іноземних. «Православна енциклопедія» є спеціалізованим довідковим виданням, що ставить перед собою два завдання: 

1) дати всеосяжну інформацію з двотисячолітньої історії та сучасного стану Вселенського Православ'я, 2) ознайомити читача з ін християнськими конфесіями, нехристиянськими релігіями, а також з явищами науки, культури, філософії, мистецтва, політики, так чи інакше пов'язаними з релігією. Особливу увагу Енциклопедія приділяє церковному життю в XX ст. Відомості про яку практично відсутні в довідковій літературі. 

* Безперечно, ми не вітаємо інтернет-піратства, і після ознайомлення рекомендуємо придбати паперову версію видання, а завантажені файли видати з комп’ютера. Всі матеріали пропонуються виключно для ознайомлення та взяті з відкритих джерел.

Зверніть увагу, що нові томи постійно додаються у профіль нашого проекту. Слідкуйте за оновленнями.