Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

неділя, 4 серпня 2013 р.

Папа Римський готує реформу Католицької церкви

Папа Римський Франциск не йде у відпустку, а займається підготовкою змін, які він має намір запровадити у Католицькій церкві. Про це у суботу повідомило радіо Ватикану із посиланням на голову прес-служби Святого престолу священика Федеріко Ломбарді. "Папа Франциск залишається у Ватикані, але після поїздки до Бразилії дозволяє собі відпочити дещо більше звичайного", - заявив Ломбарді. За його словами, понтифік готує реформу Церкви, щоб зробити її більш місіонерською та колегіальною.

"Понтифік працює інтенсивно, й у серпні у нього для цього є більше часу, оскільки скасовані всі загальні аудієнції по середах. Однак кожної неділі серпня Франциск буде звертатися до віруючих під час полуденної молитви Angelus на площі святого Петра", - додають у прес-службі

Не виключено, однак але поки що не підтверджено, що понтифік прийме на аудієнції футболістів збірних Італії та Аргентини, які 14 серпня зіграли товариський матч для Папи на Олімпійському стадіоні в Римі. Однак, на думку Ломбарді, Франциск навряд чи з'явиться на трибунах стадіону.

Нагадаємо, що 29 липня, глава Католицької церкви Папа Римський Франциск, говорячи про священиків із нетрадиційною сексуальною орієнтацією, закликав не засуджувати і не маргіналізувати геїв. Тим часом, під час візиту до Бразилії Франциск висловився проти легалізації наркотиків.