Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 15 серпня 2013 р.

Журналістські cпокуси для митрополита Павла. Відео

Журналісти Гром.ТВ спробували дізнатися таємниці намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Павла. Для цього репортери представилися молодятами, які хочуть орендувати знаменитий автомобіль митрополита «Мерседес». Про розкішному автопарку настоятеля раніше повідомляли журналісти програми «Гроші» на «1 +1». Митрополит в інтерв'ю газеті «Вісті» пояснив, що один «Мерседес» у нього старий - 1998 випуску. До того ж він дає автомобіль учням духовних шкіл на весілля. А другий - подарунок на ювілей - 50-річчя. До того ж він не проти українських автомобілів, але хороших машин Україна поки не робить.

Переодягненим під нареченого і наречену журналістам вдалося умовити митрополита Павла дати їм автомобіль в оренду. По всій видимості, він розкусив журналістів, бо не сильно здивувався, коли вони скинули маски. Однак дещо журналістам Гром.ТВ дізнатися вдалося. На питання, хто ж допомагає митрополиту досягати успіху, владика відповів: «На сьогоднішній день допомагають Новинський, Клюєв, прем'єр-міністр, Юрій Анатолійович Бойко, Ставицький». Вадим Новинський - найбагатший депутат Верховної Ради з капіталом $ 1,9 млрд. Андрій Клюєв - секретар Ради нацбезпеки і оборони, а його молодший брат Сергій - відомий бізнесмен, тричі був депутатом Верховної Ради.

Прем'єр-міністр на Україні зараз - Микола Азаров. А Юрій Бойко - віце-прем'єр. Нарешті, Едуард Ставицький - це міністр енергетики та вугільної промисловості України. Цікаво, що сам митрополит ніколи за кермом своїх автомобілів не сидів.