Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 10 серпня 2013 р.

Екуменістів запрошують на тиждень до Львова

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква", розпочалася реєстрація на 6-ий Екуменічний соціальний тиждень, що пройде 1-5 жовтня 2013 року у Львові. Під час 6-го Екуменічного соціального тижня обговорюватимуться питання відмінностей і поваги у різних сферах суспільного життя. Відкриття Форуму розпочнеться з екуменічної молитви за єдність християн та пленарного засідання, на якому будуть означені ключові питання Форуму.

В наступні чотири дні заплановані такі заходи: тематичні семінари та круглі столи, екуменічні візити, візити в соціальні організації, заходи для молоді, зустріч в дусі Тезе, виставка-ярмарок соціальних організацій, концерт за участю виконавців з особливими потребами та інші цікаві заходи. Доповідачі висвітлюватимуть різні аспекти відмінностей, зокрема: конфесійних, соціальних і культурних (2-3 жовтня). Останній день секційних засідань (4 жовтня) буде присвячений дискусії щодо виховання молодого покоління в дусі поваги. Ділитимуться досвідом гості з Франції, Австрії, Канади, Німеччини, Нідерландів, а також експерти з України.

Зареєструватися та переглянути програму 6-го ЕСТ Ви можете на сайті Екуменічного соціального тижня esweek.org.ua, а також надіславши заповнений Реєстраційний бланк на електронну скриньку esw@ucu.edu.ua або irakit@ucu.edu.ua