Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 22 серпня 2013 р.

Незвичайна ікона потрапила до Одеси. Відео

15 років тому в одному з місцевих універмагів Брянської області жінка купила старий і вже прострочений церковний календар. Відрізавши з нього цифри та  цінник, вона приклеїла ікону на стінку. А далі сталося дивне - образ Матері Божої замироточив. Колишній листочок календаря вирішили одягнути в ризи, як личить замироточила іконам. Коли майстер взявся за роботу, на цьому аркуші паперу він побачив ще один образ.

Юрій Шишков, супроводжує ікону: Коли скотч відірвали і зняли образ зі стіни в рамочку, то побачили, що зі зворотного боку Матір Божа явила образ іншого - вже не рукотворного. А знаходиться він ось тут. І ми всі з вами прекрасно цей образ знаємо. А знаємо ми його по зображенню на Туринській плащаниці: лик розп'ятого Спасителя. Одягнене в ризи те ж саме зображення стало виглядати ось так. Ікона вийшла незвичайна - двостороння. 

За словами Юрія Шишкова, прозорливі старці пов'язують з нею багато пророцтв. Ченці вірять: чим більше з цією іконою земель обійдуть, тим більше людей спасуть свої душі від гріха. 
Юрій Шишков: лик Матері Божої на іконі став схожий на її стопу, на відбиток її ноги. Тут стопочка права, а тут ліва. Зараз у світі більше немає іншої такої ікони Матері Божої, щоб на іконі були відразу дві стопи, та ще й різні. У рамках Хресних ходів ікону пронесли понад 13 тисяч кілометрів. Юрій пройшов з нею всю Росію, Білорусь, Молдову, Абхазію і Україну. В Одесі святиня побувала вже двічі. За словами священнослужителів, ікона «Умиління» зцілює безплідних жінок і онкохворих. Допомагає в пошуках безвісти зниклих. Копію ікони можна також принести додому, попередньо приклавши її в храмі до оригінального чудотворному образу. 

Ієромонах Назарій, насельник Свято-Іллінського чоловічого монастиря: Ми віримо, що, коли додаємо до оригіналу іконочку, вона отримує ту ж благодать, яку має і сама оригінальна ікона, чудотворна ікона. 


У Свято-Іллінському монастирі УПЦ МП м. Одеси цей образ пробуде до початку вересня.

Незвичайна ікона потрапила до Одеси. Відео