Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 2 серпня 2013 р.

Суд заарештував трьох підозрюваних у викраденні черниць

Печерський райсуд Києва заарештував трьох підозрюваних у справі про викрадення настоятельки Свято-Покровського монастиря Калісфенії та її помічниці. Як пише газета Комсомольская правда в Украине, всього по цій справі затримано п’ять осіб у віці від 22 до 33 років. Суд обрав для трьох із них запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. За даними джерел газети у міліції, затримані - з оточення Сергія Бута, якого заарештували у цій справі раніше. Видання з’ясувало, що затримані, за даними слідства, є безпосередніми виконавцями викрадення.

Нагадаємо, черниці Свято-Покровського монастиря зникли пізно ввечері 14 червня. 17 червня вони раптово прийшли у монастир. 19 червня Печерський районний суд Києва ухвалив рішення заарештувати чоловіка, який підозрюється у причетності до зникнення двох черниць. За даними ЗМІ, мова йде про брата колишнього народного депутата Юрія Бута Сергія.

Згідно з неофіційною версією, черниці постраждали через шахрайку, яка видурювала у громадян гроші, пропонуючи їм автомобілі на продаж. За даними видання, вона зібрала 160 мільйонів гривень, а в даний час переховується від слідства. Перед тим як зникнути, шахрайка пожертвувала якусь суму Свято-Покровському монастирю, заявивши, що передала усі гроші.