Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 6 вересня 2013 р.

Кіпрський Предстоятель турбується долею сірійців

Як повідомляє репортер інтернет-проекту «Помісна Церква», у вівторок, 3 вересня 2013 року, Архієпископ Кіпрський Хризостом, прийняв у своєму офісі в Архієпископії президента ізраїльського парламенту, пана Юлія Йоель-Едельштейн. У ході зустрічі голова ізраїльського парламенту, пан Едельштейн, говорив про необхідність подальшого зміцнення двосторонніх відносин між Кіпром та Ізраїлем, враховуючи неспокійну ситуацію, що склалася в Сирії і на Близькому Сході. 

У свою чергу, Архієпископ зазначив, що екстремістські елементи повинні бути ізольовані, звідки б вони не походили, і підкреслив, що нинішнє становище в Сирії становить загрозу для християнського населення Сирії. Блаженніший Архієпископ і голова Палати Ізраїлю висловили свою впевненість і надію у справі подальшого розвитку прекрасних відносин між Кіпром та Ізраїлем в багатьох областях. 

Кіпрський Предстоятель турбується долею сірійців
По закінченню зустрічі пан Юлій Едельштейн - Йоель, висловив подяку Блаженнішому за дії та ініціативу Його Високопреосвященства, спрямовані на взаєморозуміння і повагу між релігіями в гарячих регіонах Близького Сходу.