Неділя, 22 вересня 2013 р.

Сорок убитих дітей, на місце 1 купленого батьками

З 1990 року у Великобританії було зроблено 3,8 млн. штучних запліднень (екстракорпоральне запліднення, ЕКО, назване також in vitro), але між 1992 і 2006 роком шанс побачити світ завдяки in vitro отримало тільки 122 тис. дітей, йдеться в звіті британського Департаменту здоров’я. З цих даних випливає, що близько 3,5 млн. дітей не отримали шансу на життя більше, ніж на кілька тижнів. Ці діти померли, щоб могли народитися понад 100 тис. інших. 

Як пояснив колишній керівник «Агентства захисту здоров'я» доктор Джастін Маккракен, причиною цього є одна з нових евгеністіческіх технік - так зване передімплантаційне Генетичне Сканування (PGS). На чому ґрунтується цей метод? За додаткову плату, приблизно в декілька тисяч фунтів, клініки in vitro виробляють селекцію ембріонів для зменшення ризику існування генетичних дефектів. 

Сорок мучеників на місце 1 замовленого батьками
Найбільш трагічним у всьому цьому є той факт, що дитина, яка не проходить успішно дане дослідження, буде убитою. На неологізмі прихильників абортів це називається «знищенням ембріона».