пʼятниця, 20 вересня 2013 р.

"Історія, мова та Православ'я" - джерело майбутнього

Колишній член партії " Лаос " Кіріакос Велопулос дав інтерв'ю кореспонденту грецької газети "Афонська трибуна" . У ньому він коментує останні заяви пані Репусі про необхідність скасування уроків релігії та давньогрецької мови в сучасній школі, стверджуючи, що «тільки духовно скам'янілий мозок міг назвати мертвою мову, що лежить в основі всіх мов світу", а також, засуджує геноцид християн в Сирії і за її межами , підкреслюючи, що "ті, хто хоче викоренити поняття еллінізму, завдають удару одразу по трьох найбільших цінностях: історії, мові та Православ'ю » 

- Як ви прокоментуєте останні заяви пані Репусі з приводу того, що урокам релігії та давньогрецької мови немає місця в сучасній школі ? 

Пані Репусі є кримінальним злочинцем у багатьох історичних питаннях. Тільки духовно мертвий мозок міг назвати мертвою давньогрецьку мову, який лежить в основі всіх мов світу. Тільки небіжчик в змозі вважати, що релігія може негативно вплинути на правильне виховання молоді, а тим більше на наш зв'язок з рідними православними традиціями. Я не думаю, що пані Репусі робить це випадково. Мені здається вона сама не вірить у свої висловлювання. Просто таким чином вона надає додаткову послугу країнам, що боряться з Православ'ям і історією в цілому. 

Іншою причиною є те, що вона добре розуміє, що діяльність партії "ДИМАР " у парламенті добігає кінця, таким чином єдиним способом залишитися депутатом для неї є виконання цієї "брудної" роботи проти Греції та її історії. Ви знаєте, коли виконати таку роботу, можна піднятися на сходинку вище в піраміді Нового Світового Порядку. Так, що я думаю, що вибір такої позиції носить чисто політичний характер, а саме з метою протриматися в депутатському кріслі. Лише марнославство веде її до таких заяв, що носять досить крайній характер. Все це робиться для того, щоб вижити політично. 

"Історія, мова та Православ'я" - джерело майбутнього
Іншої інтерпретації, я думаю, не може дати ніхто, адже вона це робить не вперше. Можливо, вона вважає, що таким чином привертає до себе увагу громадськості, нехай навіть негативну. Швидше за все, вона дотримується думки, що негативна реклама все одно є рекламою. - Вам відомо, що християни Сирії знаходяться в дуже складній ситуації і багато хто став жертвами ісламістів. 

- Як Ви думаєте, чи є вихід із цієї ситуації ? 

Усім хто цікавиться цим питанням чудово відомо, що в даному випадку переслідується християнство в цілому. Принаймні, 100 мільйонів християн переслідуються по всьому світі. Це відбувається не тільки в мусульманських країнах, але й в Індії, Китаї. Те, що відбувається у Сирії, звичайно, є злочином, це - тотальний геноцид православних людей. Якщо ми не будемо обережні, особливо наш Патріарх, а також всі лідери Православ'я, я боюся, що після того, що сталося в Північній Африці , Єгипті та Сирії , християнство [у нас] безповоротно буде винищено . І це не випадковий регіон. 

Це місце, де християнство зробило свої перші кроки, після чого поширилося на весь світ. Я не знаю, якщо є випадковим факт загального мовчання, але якщо деякі християни були б жорстокими і вбивали мусульман, все міжнародне співтовариство виступило б проти цих християн. Тепер же всі мовчать, це має щось означати і якось повинно інтерпретуватися . Судячи з усього, в наші дні Православ'ю оголошена війна. 

 - Як Ви думаєте з чим це пов'язано? 

Проблема в тому, що християнство, як релігія є досить різнобічна і багатоаспектна, до неї відносяться католики, протестанти та ін. Істинною і першою релігією виступає Православ'я. Проблемою у Православ'ї є її ототожнення з греками. Ці поняття стали взаємопов'язаними і взаємодоповнюючими. Таким чином, ті, хто хоче викоренити поняття еллінізму, насправді завдають удару по історії, мови та Православ'ю . Якщо викорінити ці три цінності, стане набагато легше нав'язувати те, що хочуть нав'язати народам. Це і є те, що називають Новим порядком речей, атеїзмом , або всім тим, що хочуть нав'язати сильні світу цього. Тому вони і прагнуть до винищення Православ'я , просто тому, що знають, що воно є зброєю, яка тримає в силі еллінізм і все що стосується Греції.

Преклад з грецької -