Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 14 вересня 2013 р.

Відомий московський професор-протоієрей у Львові!

12 вересня у Львові ректор Інституту християнської психології (м. Москва, Росія), доктор психологічних наук, протоієрей Андрій Лоргус прочитав лекцію на тему: «Психологія сім’ї: вирішення конфліктів». Повідомила прес-служба Львівської єпархії УПЦ. Зустріч із знаним науковцем та священнослужителем – фахівцем у сфері захисту традиційних сімейних цінностей була організована відділом у справах сім’ї Львівської єпархії на базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького в рамках V-ї ювілейної Міжнародної науково-практичної конференції з питань сім’ї та сімейного виховання «Сім’я – основа Церкви і Держави», яка відбудеться 22-24 вересня у м. Львові. 

Тема лекції викликала неабияке зацікавлення, відтак, послухати отця Андрія зібралась чимала аудиторія. Слухачі, здебільшого студенти, знайшли для себе відповіді на безліч запитань: як правильно зустрічатись молодим людям,як утворити щасливу сім’ю, чим загрожують дошлюбні статеві відносини, які відносини повинні формувати сім’ю, які кризові періоди можуть зруйнувати сім’ю і як вміло їх здолати. 

Підсумовуючи викладене, отець Андрій наголосив, що «сім’я є основою будь-якого суспільного інституту в тому числі, таких як держава і Церква. Суспільство сьогодні має зосередити свою увагу на збереженні традиційних сімейних цінностей».