Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 13 вересня 2013 р.

Вселенський Патріархат анонсував відправи. Фото

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква", Вселенський Патріарх Варфоломій 28 і 29 вересня 2013 року відвідає, в черговий раз, Малоазіатський берег Туреччини. У суботу, 28 вересня, Його Святість Вселенський Патріарх Варфоломій візьме участь у Божественній літургії, яка відбудеться в митрополії Бергами, в храмі Святого Іоана Богослова та в древньому храмі Серапідос, грецькою мовою відомий сьогодні як "Κιζίλ Αβλού". Там покояться мощі Святого. 

Варто відзначити, що 26-го вересня Церква святкує перенесення чесних мощей Іоана Богослова. Тож, це означає, що Патріарх не випадково вибрав цю дату для святкування Божественної Літургії в Пергамі. Попереднє Євхаристійне зібрання відбулося на цьому місці три роки тому, 8 травня 2010 року. Тоді в богослужінні брав участь митрополит Пергамський, якому співслужив сам Патріарх. Цей день теж був незвичайним, тому, що в цей день (8 травня) , Церква вшановує пам'ять Іоана Богослова, у зв'язку з появою чудесного порошку ( пилу) на його могилі. (Див.фото)

У неділю, 29 вересня 2013 року, Вселенський Патріарх Варфоломій очолить відправу Божественній літургію в місцевості храму Ταξιάρχη στο Αϊβαλί, де відбудеться інтронізація нового митрополита Афінагора, першого єпископа Kідонії після Малоазіатська катастрофи.