пʼятниця, 20 вересня 2013 р.

Скачайте: "Настольная книга священнослужителя". Том 1-7

Редакція інтернет-проекту «Помісна Церква» пропонує для ознайомлення читачам електронну версію "Настольної книги священнослужителя". В основу цього видання покладено творчість древніх отців Церкви, вітчизняних богословів і церковних письменників, досвід роботи духовних шкіл, в яких готувалося і продовжує готуватися нове поповнення пастирів і богословів, під безпосереднім керівництвом ієрархів та священноначалія. Пастирська бібліотека знає чимало книг з аналогічною назвою та змістом. Наприклад, «Настольная книга» Булгакова. Але ці книги видавалися давно, і багато що в них утратило своє значення.

Пропонуємо завантажити перші сім томів відомого восьмитомника. Останнього тому, напевне чи не найціннішого, з Пастирського богослів’я, поки в електронному вигляді не існує.


У семитомник увійшли необхідні для священнослужителя тексти та пояснення: "Исторія церковног уставу", "Богослужбові книги в православній церкві", "Короткий устав з'єднання церковних служб", "Чинопослідування всеношної", "Літургія за чином святих Іоана Златоуста та Василія Великого", "Чинопослідування літургії Передосвячених дарів ","Вказівки для священно-церковнослужителів "," Богослужіння православної церкви "," Місяцеслов " і багато іншого.