Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 6 вересня 2013 р.

Грецька Церква засудила досліди на ембріонах

Як повідомляє репортер інтернет-проекту «Помісна Церква», після прийняття рішення на засіданні 30 серпня, Священний Синод Греції вирішив взяти участь через Афінську архієпископію і Священні Митрополії Грецької Церкви у всеєвропейській кампанії «Один із нас» ( One of us ), з метою перегляду, а також, скасування рішення Європейським парламентом легалізації фінансування європейських фондів технологічних досліджень над людськими ембріонами. Так зокрема, вже у цьому році 80.000.000 € було виділено для фінансування таких досліджень, а також, для фінансування заходів, які спеціалізуються на абортах в африканських, і не тільки, країнах, стверджуючи, що такі акції сприяють зросту рівня життя в цих країнах.

Все це з самого спочатку викликало в громадськості широку суспільну дискусію, що призвела до широкої ініціативи збору електронних підписів, щоб стати на захист людського життя з моменту його зачаття до природної смерті. Сьогодні дехто хоче дозволити ці дослідження, належно їх регламентувавши, але, як підкреслює згадане звернення, на карті стоїть щось більше: « з таким дозволом, - йдеться в посланні, - вперше в нашому законодавстві було легалізовано використання людської сутності (істоти)». 

Грецька Церква засудила досліди на ембріонах
Лісабонський договір дозволяє європейським громадянам впливати на процес прийняття рішень за законодавством у разі зібрання мінімальної кількості підписів у співвідношенні з населенням кожної держави - країни ЄС. Так, у Греції було зібрано вже 16 500 підписів . Останній день подання електронних підписів був визначений як 1 листопада 2013 . В якості національного координатора щодо даної ініціативи в Греції була призначена " Асоціація по захисту прав не народженої дитини " Embrace".