Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 14 вересня 2013 р.

Мусульманам розяснили про межі допустимого в ліжку

Нещодавно, у телешоу на одному з арабомовних каналів взяв участь мусульманський богослов , який відповідав на запитання глядачів у прямому ефірі. Як відзначає у своїй публікації портал IslamNews.ru , в такого роду передачах глядачів нерідко цікавлять питання, пов'язані з інтимною сферою - такі вже наслідки інформаційної революції , яка перемагає світ . Дуже часто при цьому, стверджує IslamNews.ru, глядачів цікавить те, як ставиться щаріат до орального сексу . Саме таке питання допитливий глядач і задав шановному шейху , який брав участь у телешоу. Поставленому в глухий кут мусульманському вченому симпатична ведуча з усмішкою на обличчі змушена була пояснити, що телеглядач запитує саме про цей різновид сексу. 

"Навіть не знаю , що сказати ... " , - виголосив шейх, замовкнувши на кілька секунд , мабуть, для осмислення даного явища. Потім він зібрався з духом і дав досить розгорнуті пояснення. Як зазначає IslamNews.ru, нічого сенсаційного на цей рахунок він, правда, не сказав. Висновок шейха зводився до того, що дозволено все, що не є забороненим. 

Тим часом, за словами автора публікації на порталі російських мусульман, думка мусульманських вчених у питанні сексуальних відносин близько до поняття " іджма " - консолідованої позиції, що претендує на статус ісламського закону. Справа в тому , що відносини між чоловіком і жінкою досить ясно регламентовані шаріатом. Всевишній , вважають ісламські богослови, відкрив своїм створінням широкі горизонти, здатні задовольнити навіть самих вибагливих естетів та осіб з неприборканої фантазією. І кожен мусульманин, котрий хоч трохи знає сунну може самостійно вирішити дану проблему, не вганяючи в фарбу вчених мужів. 

З усього можливого різноманіття сексуальних відносин заборони ісламу можна порахувати по пальцях. Однак саме вони закладають основу довгого і щасливого сімейного життя. Основна заборона пов'язана з вступом в інтимні стосунки поза шлюбом. При цьому закон підкреслює, що шлюб між представниками однієї статі в ісламі не можливий за визначенням. За цей передбачена дуже сувора міра покарання - і це, далеко не примусове лікування.

Позашлюбний секс, перелюб, в ісламі карається повчальним публічним биттям. А для тих, хто подумує здійснити подружню зраду добрим уроком є смертна кара через побиття камінням. Втім, строгість ісламського закону компенсується максимальною складністю збирання доказової бази. Для пред'явлення звинувачення в подружній зраді потрібні свідчення не менш чотирьох свідків, що є вельми непросто. Іншими словами, вища міра по факту застосовується тільки до тих, хто особисто не робить зі свого гріха секрету, тим самим пропагуючи в суспільстві порок перелюбу. Інших очікує розплата в Судний день, який для віруючої людини набагато страшніший будь-якого земного покарання. З цим пов'язані випадки, коли сподвижники пророка приходили з повинною у скоєнні перелюбу і просили застосувати до них відповідну санкцію. 


Категорична заборона накладається на кровозмісні шлюби, укладені між близькими родичами як по батьківській, так і материнській лінії, включаючи «молочних» братів і сестер. Що стосується інтимних стосунків між законним подружжям, то тут іслам надає всі можливості для творчості. У шаріаті наявна лише одна заборона - на анальний секс . На цей рахунок є пряма вказівка пророка Мухаммада, яке не залишає простору для приватних думок. Крім того, забороняється вчинення статевого акту під час місячних у жінок. 

Що ж до різновидів сексу, то тут можливий будь політ фантазії, хіба що вони приводять до важких травм і каліцтв для себе та партнера. Знання цих нехитрих принципів дозволяє безпомилково зорієнтуватися в будь-якій ситуації, не ставлячи шанованих імамів і шейхів в незручне становище. З розвитком інформаційних технологій посилюється культурний обмін , в тому числі і в інтимній сфері. Те, про що раніше воліли не говорити навіть у вузькому колі, сьогодні публічно обговорюється в найпопулярніших шоу - програмах. Як кажуть, влаштовані так люди - бажають знати, що буде ... за той чи інший сексуальне вибад " , відзначає автор публікації на порталі IslamNews.ru.