Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 20 вересня 2013 р.

Губернатора Шемчука впіймали на любові до УПЦ МП

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на Львівські новини онлайн, депутати Львівської міської ради виступили проти "одноособових" дій голови ЛОДА щодо передачі колишнього військового містечка у центрі Львова релігійній громаді УПЦ Московського патріархату. Як зазначив під час сесії міськради депутат Богдан Галайко, 10 вересня 2013 року головою Львівської обласної державної адміністрації було підписано розпорядження про створення робочої групи з вивчення питання щодо передачі майнового комплексу колишнього військового містечка на вулиці Пекарській, 57 у Львові Львівській єпархії Української православної церкви Московського патріархату. 

"Фактично без проведення жодних громадських слухань, без обговорення питання з депутатським корпусом Львівської міської ради, голова ЛОДА одноособово готує рішення про передачу одній із релігійних конфесій цілісного майнового комплексу у центральній частині міста", -- зазначив депутат. З його слів, згідно з розпорядженням Кабміну, Міноборони зобов'язане погоджувати з органами місцевого самоврядування передачу об'єктів житлового фонду соціально-культурної сфери та об'єктів інженерної інфраструктури. 

Губернатора Шемчука впіймали на любові до УПЦ МП
"З огляду на це Львівська міська рада вимагає не допустити відчуження майнового комплексу на вулиці Пекарській, 57 без участі у цьому процесі органів місцевого самоврядування та без врахування інтересів городян міста", -- наголосив обранець.