Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 6 вересня 2013 р.

До уваги читачів "Помісної Церкви"

Декілька днів тому на сторінках нашого інтернет-проекту «Помісна Церква» було опубліковане повідомлення під заголовком «Владиці УПЦ КП Якову прокричали "Анаксіос"». Інформація надійшла до редакції з невідомої адреси, та була подана нами без належної перевірки, «як є». Умови існування багатьох священнослужителів не дають їм права себе відкрито називати, особливо в таких випадках, і ми це чудово розуміємо. Однак, після детального редакційного дослідження було з’ясовано, що подана інформація не правдива, а те, що було надруковано, не відповідало дійсності. 

Більше того. Під час дослідження з’ясувалось, що подібна інформація – частина «єпископських воєн» та потаємних чвар у Київському Патріархаті. Надалі редакція «Помісної Церкви» просить утримуватись від використання нашого імені низьких, антицерковних провокаціях. У іншому випадку, ми змушені будемо опублікувати імена виконавців та замовників подібних послуг. Вони, на жаль, відомі уже не тільки нам. 

Редакція інтернет-проекту «Помісна Церква» просить вибачення у всіх фігурантів згаданої статті та готова представити свої шпальта для висловлення думки протилежної сторони конфлікту. На даний час стаття «Владиці УПЦ КП Якову прокричали "Анаксіос"» була вилучена з архіву сайту, а ми продовжуємо збирати матеріали, які б при потребі змогли представити на розгляд Церковного Суду УПЦ Київського Патріархату, та особисто Святійшому Патріарху Філарету. Включно, з фотокопіями та електронними версіями підроблених на замовлення документів.

Редакція інтернет-проекту
"Помісна Церква"