Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

неділя, 8 вересня 2013 р.

Св.Максима Горлицького вшанували в Польщі

6 вересня 2013 року Православна Церква вшановує память священномученика Максима Горлицького. В цей день у Свято-Троїцькому храмі міста Горлиці в Польщі, де знаходяться його мощі, було звершене святкове Богослужіння, яке очолив Предстоятель Польської Православної Церкви Митрополит Варшавський і всієї Польщі Савва. 

Його Блаженству співслужили архієпископ Перемишльський і Новосондецький Адам, архієпископ Білостокський і Гданський Яків, вікарій єпархії Ріо-де-Жанейро єпископ Реціфе Амвросій, єпископ Семятиченський Георгій, вікарій Перемишльсько-Новосончівської єпархії єпископ Горлицький Паїсій та єпископ Львівський і Галицький Філарет. 

Під час Богослужіння були присутні губернатор, місцева влада та духовенство Польської Православної Церкви. Після Літургії був звершений Хресний хід з мощами свщмч. Максима навколо храму. Напередодні ввечері, у цьому ж храмі, було звершено Всенощне бдіння, яке очолив Блаженніший Митрополит Савва.

Про це повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на прес-службу Львівської єпархії УПЦ Московського Патріархату.