Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 10 жовтня 2013 р.

20 мільйонів Печерській Лаврі дали з держбюджету

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник 9 жовтня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Спеціальна науково-реставраційна проектно-будівельно-виробнича майстерня «Україна-Реставрація» на реставраційне відтворення інтер’єрів Успенського собору вартістю 19,79 млн грн. Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель». Гроші виділено з державного бюджету. 

Потрібно до кінця року провести роботи по реставрації живопису в інтер’єрах собору «з метою відкриття об’єкту для екскурсійного огляду і проведення богослужіння». Єдиним конкурентом було ТОВ «Уютный дом», яке раніше встигло отримати підряди по реставрації об’єктів Лаври на 115,88 млн грн. 

Засновниками майстерні «Україна-Реставрація» Микола Орленко і Олександр Лонський, колишні менеджери корпорації «Укрреставрація», яка зараз управляється представниками керівника Державного управління справами Андрія Кравця. З моменту заснування «Вісника держзакупівель» у 2008 році, на будівельно-реставраційні роботи у Києво-Печерській Лаврі було проведено тендери на 284,76 млн грн.