Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 15 жовтня 2013 р.

Сирійським мусульманам дозволили їсти котів

Група релігійних мусульманських авторитетів , які проживають в південних передмістях Дамаску, опублікувала релігійне розпорядження, яке дозволяє вживати в їжу м'ясо кішок і собак. Причина кроку - вкрай важка гуманітарна ситуація в районі , що загрожує його мешканцям голодною смертю . Богослови не обмежилися фетвою, опублікувавши також відеозвернення . " Як світ може спокійно спати з набитим животом, коли зовсім поруч із нашою столицею людям нічого їсти. У той час, як одні одягаються в біле, вирушаючи в хадж , інших укутують в білі савани ? ", - кажуть вони . 

Звертаючись в першу чергу до мусульман, імами запитують , чи мають намір вони чекати, коли серед сирійців розпочнеться людоїдство. Відзначимо, що останнім часом вірні режиму війська намагаються витіснити супротивників Асада з утримуваних ними районів столиці. 

Сирійським мусульманам дозволили їсти котів
Богослови з Дамаска не стали першими, хто опублікував подібну фетву. Ще в 2012 році мулли дозволили жителям обложеного Хомса вживати не тільки кішок і собак , але й ослів. Кілька тижнів тому подібний дозвіл отримали і жителі табору палестинських біженців Ярмук.