Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

неділя, 20 жовтня 2013 р.

Кровний союз: Священика убив перший чоловік матушки

Поліція затримала підозрюваного у вбивстві священика в Краснодарському краї. Як повідомляється на сайті Слідчого комітету Росії, за підозрою у вбивстві затриманий 42-річний колишній чоловік дружини священика. Затриманого вже впізнали свідки. За версією слідства, між колишнім подружжям був майновий спір, який був дозволений судом не на користь підозрюваного. У ході тяжби священик підтримував сторону своєї дружини. 

Вранці 19 жовтня підозрюваний прийшов у будинок священика і вбив його, завдавши кілька ударів по голові. Після цього він підпалив будинок, а тіло священика помістив у багажник його ж машини, щоб відвезти його з місця злочину. Однак по дорозі автомобіль, яким керував підозрюваний, врізався в дерево, після чого він покинув машину і втік з місця ДТП. Тіло 61-річного настоятеля Свято- Покровського храму в Білоріченська Миколи Меденцева було виявлено 19 жовтня о багажнику належала священикові автомашині "Ауді", що врізалася в дерево. 

Повідомлялося, що в той же день у будинку священика сталася пожежа, причому в будівлі були виявлені сліди підпалу. За фактом події порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 105 КК РФ ("вбивство"), частини 1 статті 166 КК РФ ("неправомірне заволодіння автомобілем або іншим транспортним засобом без мети розкрадання") і частини 2 статті 167 КК РФ ("умисне знищення майна шляхом підпалу") . Вирішується питання про укладення затриманого підозрюваного під варту.