Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 7 жовтня 2013 р.

У Нью-Йорку владика Борис Гудзяк проаналізував УГКЦ

Єпарх Паризької єпархії Святого Володимира Великого УГКЦ у Франції, Швейцарії та країнах Бенілюксу зустрівся з українцями в Америці. У приміщенні Українського музею у Нью-Йорку він розмовляв про місце Української Греко-Католицької Церкви у сучасному світі. У суботу, 5 жовтня, єпарх провів зустріч під назвою «Патріярхат, церковна зрілість і місія у контексті глобалізації, секуляризації та традиційних і нових загроз». У запрошенні на зустріч владика Борис Гудзяк зазначив, що проводитиме «SWAT-аналіз нашої УГКЦ» (визначення сильних і слабких сторін проекту, можливостей та загроз, пов’язаних із його реалізацією – авт.). 

У музеї також представили нове українсько-англійське видання Патріархального товариства та редакції часопису «Патріярхат» – «Підручний глосарій церковної термінології». Він подає тлумачення основних церковних термінів з особливою увагою до східної традиції. Подія відбулася за підтримки Українського патріархального товариства у США. 

У Нью-Йорку владика Борис Гудзяк проаналізував УГКЦ
Нагадаємо, нещодавно владика Борис Гудзяк у інтерв’ю «Радіо Ватикан» зазначив, що у Швейцарії Українська Греко-Католицька Церква не має жодного храму, у Нідерландах – жодного активного священика, а більшість храмів у Франції та Бельгії не є у власності українців. «Можливо, нам треба подумати над тим, чи не краще самим ставати господарями», – зауважив у інтерв’ю владика.