Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 5 жовтня 2013 р.

Помер ігумен обителі Есфігмен на Афоні

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на грецькі ЗМІ, 3 жовтня в 19.00 в лікарні міста Серрес у віці 77 років помер ігумен обителі Есфігмен архімандрит Хризостом ( Катсуліеріс ) . Останнім часом старець , який очолював нову братію Есфігменської обителі , важко хворів. Після загострення стану його здоров'я він був екстрено госпіталізований до лікарні , проте лікарі не змогли врятувати йому життя. Відспівування відбулося сьогодні, о 14:00 столиці Афону – Каріасі . 

Братія Есфігмен зустріла звістку про кончину свого ігумена з почуттям « невимовної печалі і скорботи ». В офіційній заяві з нагоди кончини отця Хризостома говориться: «Ми просимо Господа упокоить його святу душу , щоб старець продовжував завжди покривати нас своєю любов'ю і став нашому заступником перед Богом ». 

Помер ігумен обителі Есфігмен на Афоні
Ігуменом Есфігмен архімандрит Хризостом був обраний у 2005 році на загальних зборах ігуменів та представників усіх афонських монастирів. До цього він трудився в келії Благовіщення Пресвятої Богородиці при монастирі Сімонпетра . Раніше отець Хризостом служив на декількох парафіях Константинопольського патріархату в Греції та Великобританії.