Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 21 жовтня 2013 р.

У Кенії почали "полювання" на cвящеників-християн

Невідомі в різних містах узбережжя Кенії вбили двох християнських священиків через два тижні після вбивства в місті Момбаса ісламського проповідника, підозрюваного в зв'язках з екстремістами, повідомляє агентство France Presse. За даними агентства, предстоятель однієї з євангелістських церков Момбаси Чарльз Матолі був знайдений у неділю убитим пострілом у голову. Поряд з тілом священика була знайдена Біблія. 
Друге вбивство сталося в минулі вихідні в місті Кіліфі за 60 кілометрів на північ від Момбаси - в кущах було знайдено тіло пастора Східно-Африканської церкви п'ятидесятників Ібрагіма Кідати. Терор у Кенії. Жахливі наслідки атаки ісламістів на торговий центр у Найробі Заворушення в другому за величиною місті Кенії Момбаса почалися на початку жовтня після вбивства ісламського проповідника шейха Ібрагіма Ісмаїла, якого підозрювали у зв'язках з екстремістами, які захопили 21 вересня торговий центр Westgate в столиці країни Найробі. 

Після п'ятничної молитви парафіяни мечеті, де він служив, вийшли на демонстрацію з вимогою покарати вбивць. Пізніше вона переросла в заворушення, і поліція для розгону натовпу застосувала сльозогінний газ. Одна людина померла від вогнепального поранення, ще троє - від ран, завданих холодною зброєю.