Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

неділя, 20 жовтня 2013 р.

Митрополія УПЦ знімає новий фільм на Афоні

У монастирі Ксенофонт на Святій горі Афон перебувала знімальна група Київської Митрополії на чолі з директором Паломницького Центру при ВЗЦЗ УПЦ Володимиром Теліженко. З благословення священноігумена монастиря архімандрита Олексія знімальна група мала ексклюзивну можливість провести фото- і відеозйомку обителі і її життя для підготовки короткої документальної стрічки, яку Паломницький Центр УПЦ і Синодальний Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ підготують з нагоди прибуття в Україну мощей святого великомученика Георгія Побідоносця. 

Також знімальна група записала відеозвернення священноігумена монастиря Ксенофонт архімандрита Олексія до віруючих Української православної церкви, яку всі бажаючі побачать в одній з наступних програм «Православний вісник» на Першому національному телеканалі, а також в ефірі інших телеканалів України і в мережі інтернет. 

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира директор Паломницького Центру при ВЗЦЗ УПЦ Володимир Теліженко обсудив з братією обителі Ксенофонт деталі перебування в Україні офіційної делегації монастиря, яка привезе ковчег з мощами святого великомученика Георгія. Також, користуючись нагодою, Володимир Теліженко заручився підтримкою монастиря в сфері організації перебування на Святій горі паломників з України.