Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 15 жовтня 2013 р.

Вселенський Патріарх прибув до Греції. Офіційна хроніка

Сьогодні вдень Вселенський Патріарх Варфоломій, в рамках свого візиту до Центральної Македонії, прибув в аеропорт « Македонія » міста Салоніки. В аеропорту Вселенського Патріарха зустрічали міністр Македонії - Фракії Феодорос Караоглу, митрополит Неа Кріно - Каламарії Прокопій , а також, Періферіарх Центральної Македонії Апостолос Дзідзікостас, мер міста Салоніки Янніс Бутаріс, представники військової влади та багато віруючих. Відразу після прибуття, Його Всесвятість Патріарх Варфоломій відбуде на Святу Гору Афон, для участі у заходах з нагоди 100- річчя об'єднання Афону з Грецією. 

У суботу, 19 жовтня 2013 року, він повернеться в Салоніки, з відвідуванням митрополії Неаполя - Ставруполі. Потім Вселенський Патріарх відвідає митрополію Салоніки, і в останній день свого перебування в північній столиці Греції, відвідає митрополію Неа Кріно - Каламарії . Крім цього, на основі одностайного рішення Ради ректорів Солунського університету ім. Аристотеля, Архиєпископ Константинополя - Нового Риму і Вселенський Патріарх Варфоломій I буде нагороджений спеціальною Відзнакою з емблемою АПФ « Агіос Дімітріос » (Святий Димитрій). Ця нагорода затверджується вперше, з присудженням видним діячам Православ'я та Вселенського еллінізму. Церемонія нагородження було заплановано провести в Актовій залі АПФ ( Ефуса Телетон ).

У день святкування Дня Небесного покровителя міста Салоніки - Димитрія Солунського ( 26 жовтня, о 12:30 ) - Вселенський Патріарх буде оголошений почесним громадянином міста Салоніки. Урочиста церемонія пройде в залі засідань муніципальної ради міста Салоніки.