Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 30 жовтня 2013 р.

Міс Світу захищає цнотливість та виступає за вічні цінності

Як повідомляє репортер інтернет-проекту «Помісна Церква» з посиланням на агентство KAI, 23-річна Меган Лінн Янг з Філіппін, яка стала новою Міс Світу, є захисницею життя, не користується контрацептивами, виступає проти розлучень і радить всім молодим людям утримуватися від статевих стосунків до шлюбу. Меган Лінн Янг народилася в американському штаті Вірджинія в сім'ї філіппінки та американця. На конкурсі краси, який проходив на індонезійському острові Балі, вона представляла Філіппіни. 

Після перемоги в конкурсі вона дала інтерв'ю філіппінському телебаченню. У розмові Янг висловила свою думку з приводу прийнятого в 2012 році парламентом Філіппін і підписаного президентом країни закону про репродуктивне здоров'я, що гарантує, зокрема, широкий доступ до контрацептивів і абортивних таблеток, а також дозволяє добровільну стерилізацію . Відповідність цього закону Конституції розглядається Вищим Судом Філіппін, який відстрочив введення даного закону в силу. 

«Я - за життя. Якщо закон дозволяє вбивати того, хто вже існує, звичайно ж я проти нього, я проти абортів » , - сказала Міс Світу, а на питання журналістки про вживання контрацептивів зазначила, що вона їх не вживає, бо вважає, що сексуальна активність повинна бути пов'язана виключно зі шлюбом, який для неї означає бути пов'язаною з кимось на все життя. « Я проти того , щоб люди розлучалися , бо зіткнулася з цим у моїй родині. Я вважаю , що якщо виходиш заміж, то це має бути людина, з якою ти будеш завжди: в здоров'ї чи хворобі, в радості та горі » , - додала Янг. 

Міс Світу захищає цнотливість та виступає за вічні цінності
Коли її запитали, як така красива дівчина може вибрати сексуальну стриманість , філиппінка відповіла, що «потрібно просто говорити « ні ». Якщо хтось пробує натиснути на тебе, ти просто йдеш, бо знаєш , що ця людина не цінує тебе, не цінує ваші відносини , якщо чоловік готовий присвятити себе їм - це багато що про нього говорить ». 

До речі, на Філіппінах 80 % населення - католики, 12% - протестанти, а 5 % - мусульмани.