Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 30 жовтня 2013 р.

Диякону з Почаєва успішно зробили трансплантацію легень

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на Церковну Православну газету, регенту архієрейського хору Почаївської Лаври диякону Сергію Чеботарю зробили операцію. Він дякує усім небайдужим і просить молитов, щоб реабілітація пройшла успішно. ЗМІ неодноразово повідомляли про важку недугу отця Сергія. Лікарі діагностували у нього синдром Аерза (ідіопатична легенева артеріальна гіпертензія). 28 серпня, у день Успіння Пресвятої Богородиці, провідними фахівцями клініки в м. Клівленд (США) йому було зроблено трансплантацію легень. 

За словами лікарів, операція була дуже складною, але пройшла успішно. Отець Сергій від усієї душі дякує тим, хто не залишив його з недугою сам на сам, і особливо — Предстоятелю нашої Церкви, з благословення якого в той день, коли проводилася операція, у Києво-Печерській Лаврі при соборному богослужінні було піднесено молитву про його одужання. 

Диякону з Почаєва успішно зробили трансплатнацію легень
«Нехай милосердний Господь, — сказав отець Сергій, — воздасть кожному сторицею за понесені труди, а покров Цариці Небесної нехай завжди перебуває з вами».