Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 21 жовтня 2013 р.

Папа Франциск дратує католиків із США своїм сумбуром

За зростаючою недовірою до нового Папи Франциска стоїть страх того, що різнорідний стиль і стихійні сумбурні промови Папи перекреслюють десятки закликів Католицької Церкви вести проповідь у суворій відповідності з римсько -католицьким вченням. Крім того, на думку деяких консервативних католиків, в словах і вчинках Папи відчувається явну неповагу до них, і це при тому, що їх авторитет і так вже підірваний секуляризацією культури, повідомляє газета Washington Post. 

Папа Франциск - «видатна людина, ніхто з цим не сперечається, - говорить Роберт Роял (Robert Royal), президент вашингтонської організації «Віра і розум ». Але, на думку Роберта Рояла, Папа забуває про те, що слід бути обережним і точним у своїх словах. «Він займається проповідуванням Євангелія і це дуже важливо ... І необережність у цій справі часом може сильно зачіпати людей. Якщо уже зараз таке відбувається, що ж буде далі?». 

«Раніше все, що говорив Папа, було ретельно підготовлено та перевірено. Це робилося спеціально - щоб не сказати чогось зайвого. Те, що робить нинішній Папа - теж робиться спеціально» , - заявив Філ Лоулер ( Phil Lawler ), редактор журналу Catholic World News . 

Новий Папа дратує старих католиків
Католицький консультант шлюбно - сімейних відносин Грегорі Попкек ( Gregory Popcak ) був вражений, коли деякі з пар, що звертався до нього, починали з ним сперечатися, цитуючи Папу Франциска. Грегорі говорить, що спочатку такі речі дуже засмучували і соромили його . Але помолившись і поміркувавши, він вирішив, що повинен смиренно терпіти і коритися Святішому Отцю. 

«Люди, які відійшли від Церкви, люди, які зненавиділи її (і іноді ображали мене за вірність Церкві ), які не бажали навіть чути про неї, раптом зрозуміли, що Бог любить їх, що Церква готова знову прийняти їх , а мені залишалося лише гірко посміхнутися цьому » , - написав Попкейк. Про це пише Katolik.ru з посиланням на Vatican Insider .