Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

неділя, 20 жовтня 2013 р.

Духовна освіта: УАПЦ виховуватиме дяків і регентів

З благословення керуючого Івано-Франківською єпархією Митрополита Галицького Андрія – ректора Івано-Франківської духовної семінарії – з 1 листопада 2013 р. при Угорницькому Спасо-Преображенському чоловічому монастирі відновлюється функціонування дяківсько-регентського відділення Івано-Франківської духовної семінарії УАПЦ. Трьохрічне навчання на дяківсько-регентському відділенні буде проходити по заочній формі. 

Студенти вивчатимуть наступні предмети: Біблійна історія Старого та Нового Завітів, православний катехізис, літургіка, церковнослов’янська мова, церковний спів, патрологія (життя святих), духовно-практичні настанови, сольфеджіо, дяківська справа, хор та ін. Богослужбову практику студенти відділення проходитимуть на базі Угорницького монастиря. На навчання приймаються лише чоловіки з закінченою середньою освітою, віком від 18 до 45 років. Монастир забезпечує студентів проживанням та харчуванням. 

Для вступу до відділення подаються наступні документи: 1. прохання на ім’я ректора; 2. автобіографія; 3. свідоцтво про народження; 4. довідка про хрещення; 5. довідка про вінчання (для одружених); 6. документи про освіту; 7. довідка про склад сім’ї; 8. медична довідка (форма 086-ю) з додатком про щеплення; 9. чотири фотокартки (3х4 см); 10. рекомендація парафіяльного священика.

Документи приймаються за адресою: Спасо-Преображенський Угорницький чоловічий монастир, с. Угорники, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78230. Довідки за тел.: (066) 789 26 20, (098) 120 58 85, (050) 204 00 19.