Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 11 жовтня 2013 р.

Паломництво до Богородиці для людей із вадами

Уже вкотре відбулась паломницька подорож у рамках благодійної акції "Паломництво для людей із вадами здоров’я", яку організував паломницький центр «Покров». З благословення керуючого єпархією УПЦ КП митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, 30 вересня, в день пам'яті Святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, півсотні прочан вирушили в паломницьку подорож до цілющого джерела присілку Заглина (с. Монастирок Жовківського р-ну) - місця об'явлення Божої Матері. 

Серед прочан були діти із вадами зору з Львівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат №100, який є першим навчальним закладом для сліпих дітей в Україні, і діти, які потребують корекції розумового розвитку, Львівської спеціалізованої ЗОШ – інтернат № 104, що знаходиться в смт. Брюховичі. До прочан приєдналися і члени Львівського обласного фонду соціального захисту і реабілітації сліпих. У дорогу з ними вирушив духовний наставник та голова паломницького центру «Покров» – отець Роман Мануляк, який розпочав шлях паломництва молебнем до Богородиці. З молитвою й не помітили, як промайнув час. 

Прибувши до пункту призначення прочан зустрів настоятель цього святого місця митр. прот. Ярослав Кулинець, який звернувся до прочан з повчальним словом про життя Пресвятої Богородиці. Розповів історію цілющого джерела та про безліч зцілень від усяких недуг, які відбувалися на цьому святому місці. А по закінченні молебня до Пресвятої Богородиці о. Ярослав кожного прочанина благословив. 

А далі... Далі наші діти - прочани, не зважаючи на холодний день, з безмежною вірою на своє зцілення, омивались цілющою водою і своїми дитячими голосами молили Матінку Небесну щоб їх оздоровила! Паломницький центр «Покров» висловлює щиру подяку всім, хто брав участь у Благочинній акції ''Паломництво для незрячих'' Нехай Вас Бог благословить! Спаси, Господи! А ми під час кожного нашого паломництва будемо молитися за Вас!