Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

неділя, 24 листопада 2013 р.

Цеглинки, які рятують душу: УАПЦ запозичила досвід УГКЦ

З благословення керуючого Івано-Франківською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви митрополита Галицького Андрія (Абрамчука) – Священноархимандрита Угорницького монастиря, з метою збору пожертв для будівництва соборного храму обителі будуть розповсюджуватися спеціальні «цеглинки» – Благословенні Грамоти жертводавцям. Грамоти -«цеглинки» будуть номіналом 20, 50, 100, 500 та 1000 грн., придбавши які жертводавець вносить свій посильний вклад у богоугодну справу храмобудівництва. У справі організації збору такої пожертви братія монастиря взяла досвід УГКЦ, яка таким чином уже збирала кошти на побудову кафедрального собору у Києві. 

Особливістю «цеглинок» є спеціальна відривна частина, яка із внесеними даними про особу жертводавця передається на молитву до Угорницького монастиря. Також імена жертводавців будуть заноситися у спеціальну книгу жертводавців соборного храму обителі. Планується, що імена жертводавців також будуть внесені у спеціальний розділ на офіційному сайті Угорницького монастиря (www.ugornyky-monastyr.if.ua), що дозволить зробити прозорою інформацію про збір коштів на будівництво. 

Цеглинки які рятують душу: УАПЦ запозичила досвід УГКЦ
Варто звернути увагу на ще одну особливість «цеглинок». Їх можна придбати не лише для себе і своєї родини, але й для своїх рідних, або якогось заклади чи організації, зробивши їм такий чудовий подарунок, який буде пам’ятним на роки! «Цеглинка» буде нагадувати про власне відношення кожного жертводавця до великої справи побудови святині в монастирі, де починав своє чернече життя прп. Іов Почаївський! 

Грамоти-«цеглинки» будуть розповсюджуватися в Угорницькому монастирі, в Івано-Франківській єпархії УАПЦ, в деяких містах нашої держави та в інших країнах.