вівторок, 5 листопада 2013 р.

У Греції проводять Всеправославну Нараду проти єресей

Як повідомляє репортер інтернет-проекту «Помісна Церква», з 4 по 6 листопада 2013 року, в Греції проводять чергову Всеправославну Нараду уповноважених Помісних Православних Церков і священних митрополій Елладської Православної Церкви з питань єресей і парарелігій, яка відбувається в місті Волос. Цього року на нараді, яка буде проводитися під егідою Предстоятеля Елладської Православної Церкви Блаженнішого архієпископа Афінського і всієї Греції Ієроніма , розглядатиметься тема «Проблеми хвороб: єретичні та езотеричні підходи». 

У Нараді беруть участь уповноважені представники від митрополій Елладської Православної Церкви, Криту й Додеканіса, а також грецькі державні, церковні та громадські організації. Окрім представлення основних доповідей на Нараді виступлять представники грецьких митрополій, які розкажуть про ситуацію в єпархіях щодо поширення єресей, а також відбудуться дискусії з різних тем конференції . 

Перед відкриттям Наради було звершено молебень з освяченням води, який очолив Високопреосвящений митрополит Дімітріадській Ігнатій, після чого Його митрополит Фессалонікійський Анфим зачитає вітальне слово та послання Предстоятелів Помісних Православних Церков учасникам. 

У Греції проводять Всеправославну Нараду проти єресей
Нарада відкрилася доповіддю Професора Фессалонікійської Духовної школи Василя Цингу під назвою : « Цілісне спасіння Людини в богослов'ї і житті Православної Церкви». Крім цього, в рамках цієї програми буде висвітлена діяльність Священних Митрополій Елладської Православної Церкви.