Середа, 6 листопада 2013 р.

Священика РПЦ оголошено в розшук за педофілію

Священик Гліб Грозовський, обвинувачений у педофілії і оголошений в міжнародний розшук, заявив, що всі звинувачення на його адресу сфабриковані. Про це в середу, 6 листопада, він написав на своїй сторінці ВКонтакте. "У матеріалах справи емоції і немає жодного доказу моєї провини - заявив священик. - Усі православні батьки на моєму боці і знають, що звинувачення сфабриковані і є наслідком моєї соціальної активності та твердої громадянської позиції, яку я готовий відстоювати. А також надалі захищати честь свого сану як священика і гідність як громадянина!" 

Наразі Грозовский перебуває у відрядженні в центрі для алко- та наркозалежних в Ізраїлі. Обвинувачений зазначив, що його представники подали апеляцію на рішення суду про оголошення його в міжнародний розшук. Священик також має намір оскаржити неправомочні, на його думку, дії оперуповноваженого і слідчого, що працювали у справі. За словами Грозовського, батьків дівчаток, у розбещенні яких його підозрюють, погрозами змусили написати заяви. 

"Багато жінок потрапили під вплив емоцій і розповіли все в педофільському світлі і тепер вони, зрозумівши, що їх обдурили, не знають,як вчинити", - пояснив він. Нагадаємо, 6 листопада суд у Санкт-Петербурзі заочно заарештував священика Гліба Грозовського, а потім оголосив у міжнародний розшук. Кримінальну справу було порушено 20 вересня цього року за пунктом б частини 4 статті 132 КК РФ (Насильницькі дії сексуального характеру, вчинені щодо особи, яка не досягла чотирнадцятирічного віку).

Православний священик, оголошений у міжнародний розшук за звинуваченням у педофілії, перебуває в Ізраїлі
За версією слідства, цього літа 34-річний Грозовський у православному таборі на грецькому острові Кос здійснив насильницькі дії сексуального характеру щодо дівчаток 9 і 12 років. Додамо, що офіційний представник інформаційного відділу Санкт-Петербурзької єпархії, ієрей Олексій Волчков повідомив, що священик Гліб Грозовський написав заяву про вихід зі штату РПЦ. "Ніхто сану отця Гліба не позбавляв, від церкви не відлучав. Він сам, аби не кидати тінь на церкву, подав заяву про вихід зі штату, - заявив Волчков. - При цьому він зберігає звання священика, тобто залишається священнослужителем, але поза штатом РПЦ".