Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 1 листопада 2013 р.

Єпископ УАПЦ помолився за Соловецьких в'язнів

Як повідомляє репортер інтернет-проекту «Помісна Церква», у неділю, 27 жовтня цього року, Преосвященний Володимир, єпископ Вишгородський і Подільський, вікарій Київської єпархії УАПЦ, біля пам'ятника Лесю Курбасу в Києві відправив панахиду по убієнним Соловецьким в'язням, що в урочищі Сандармох (Карелія). Преосвященному Володимиру співслужило духовеннство єпархії. 

Зворушливо молились усі присутні учасники соловецьких прощ, співці Свято - Покровської Подільської церкви м. Києва. Поминання Соловецького етапу щорічно ініційоване багаторічним політв'язнем совєтських таборів, правозахисником, філологом, істориком Василем Овсієнком. 

Єпископ УАПЦ відправив панахиду за Соловецькими в'язнями
Зворушливим словом пам'яті до присутніх і українського народу звернулись Василь Овсієнко, Григорій Куценко, дочка президента УГВР Кирила Осьмака - Наталка Осьмак. У своєму поминальному слові Преосвященний Володимир наголосив, щоби всі пам'ятали за наших мучеників, які насильницько відійшли з цього світу, не одлюбивши, не одспівавши, не народивши дітей, не продовживши життя у дітях та онуках. Вічна їм пам'ять!