Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 1 листопада 2013 р.

Вселенський Патріарх через відео привітав учасників ВРЦ

Як повідомляє репортер інтернет-проекту «Помісна Церква», 30 жовтня Вселенський Патріарх Верфоломій у своєму відеопосланні, на честь відкриття 10-ій асамблеї Всесвітньої ради Церков у Пусані (Південна Корея), закликав християн «молитися за мир у всьому світі і за спільну єдність». 

Відео з посланням Патріарха Варфоломія було показано 30 жовтня на відкритті асамблеї Всесвітньої Ради Церков, присвяченій темі «Бог життя , приведи нас до справедливості і миру ». В асамблеї беруть участь більше 2 тис. людей з усього світу . 

Патріарх Варфоломій говорив про зобов'язання Вселенського патріархату як члена - засновника ВРЦ. Зобов'язання Фанару стосовно бачення ВРЦ з моменту створення цієї організації не змінилися, підкреслив Його Всесвятість. 

Патріарх Варфоломій також додав, що виконання Вселенським Патріархатом своїх зобов'язань стосовно ВРЦ очевидно, завдяки його активній участі та виключної ролі, і відповідальності за діяльність головної екуменічної організації в світі протягом десятиліть.

Вселенський Патріарх привітав учасників ВРЦ через відео 
«Нехай ваша зустріч у Пусані стане джерелом оновлення для наших Церков і нашого спільного життя у вірі, надії і любові», - підкреслив Патріарх Варфоломій, пообіцявши молитися за учасників асамблеї .

Більше фото можна переглянути на офіційному веб-сайті організації.