Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 7 листопада 2013 р.

Митрополит УАПЦ Макарій зустрінеться з молоддю

Щомісяця Православний молодіжний веб-портал hram.lviv.ua організовує корисні та цікаві заходи для активної православної молоді Львова. З початку реалізації проекту «Щомісячні зустрічі православної молоді м. Львова», який благословили православні ієрархи Львова, у храмах і бібліотеках проходять лекції, дискусії, семінари, майстер-класи та бесіди на теми духовного розвитку. Учасники заходів мають змогу збагатитися знаннями та навичками, за словами Святих Отців, «справи спасіння», основами психології сімейних стосунків та взаємодії з ближніми. Досвідом з львівською молоддю діляться архієреї, духовенство, психологи та відомі люди. Кожен учасник публічно чи за допомогою записки може ставили запитання. 

За 10 місяців існування проекту вже відбулись лекції та дискусії на такі теми, як: «Молода людина і Христос», «У піст найголовніше не їсти один одного. Ефективне спілкування з ближніми», «Гнівайтеся, але не грішіть. Як опанувати негативні емоції?», «Що таке святість?», «Сімейне життя», «Таїнства Православної Церкви», «Поняття про гріхи та боротьба з ними» та інші. Також відбулись зустрічі з митрополитом Димитрієм і єпископом Філаретом. 

Митрополит УАПЦ Макарій (Малетич) зустрінеться з молоддю
Цього місяця відбудеться зустріч з митрополитом Львівським Української Автокефальної Православної Церкви Високопреосященним Макарієм (Малетичем) 

Запрошуємо на зустріч 11 листопада о 16:00 за адресою: м. Львів, проспект Шевченка, 13. 

Швидка реєстрація тут. Детальна інформація – за номером 09 7777 40 85 (Юрій).