субота, 28 грудня 2013 р.

#Євромайдан болем відгукнувся в Московській Патріархії

Синод Російської Православної Церкви 26 грудня оприлюднив звернення щодо останніх політичних подій в Україні. Російські священнослужителі стверджують, що настрої, які нині панують в українському суспільстві «болем відгукуються у всій єдиній, багатонаціональній та багатомільйонній Російській Церкві» і вважають, що єдність РПЦ повинна бути збережена за будь-яких умов. 

 «Ми молимося про мир на землі України. Просимо Небесного Батька не допустити роз'єднання і духовного засліплення народу, який понад тисячу років живе в лоні Православ'я. Сподіваємося, що ніякі політичні розбіжності не зруйнують наше братське спілкування і взаємну підтримку», - йдеться у зверненні. Синод РПЦ також «щиро бажає примирення різних етнічних і соціальних груп, прихильників різних політичних поглядів». 


«Єдність Церкви є понад політичними кордонами. Російська Православна Церква проявляє особливе піклування про ту духовну спільність, яка скріплює народи, що вийшли з єдиної хрещальної купелі святого рівноапостольного князя Володимира. Єдина Російська Церква творилася протягом більше як тисячі років. Цю духовну єдність ми успадкували від наших предків і повинні передати нашим нащадкам», - заявляють представники Синоду Російської Православної Церкви.

За матеріалами РІСУ