субота, 28 грудня 2013 р.

Як авіакомпанія зробила паражирам Різдвяне диво. Відео

Як повідомляє репортер інтернет-проекту «Помісна Церква», в ці дні одна Канадська авіакомпанія приготувала неймовірний різдвяний сюрприз для 250 пасажирів двох авіарейсів, вручивши їм після приземлення літаків подарунки, про які кожен з них мріяв. За словами віце-президента авіакомпанії «WestJet» Річарда Бартрема, планування «Різдвяного дива» почалося ще влітку, і для його здійснення знадобилися 150 волонтерів, більше десятка прихованих кінокамер і різдвяний святковий дух.

Авіакомпанія використовувала віртуального Санту Клауса, який запитував у кожного пасажира, що пройшов реєстрацію на рейс, що б він хотів отримати в подарунок на Різдво, а в цей час прихована камера записувала їх розмову. І дорослих і дітей розважав розмову з Санта Клаусом, який називав кожного на ім'я, а вони розповідали йому про свої заповітні бажання. Серед бажаних подарунків були теплі шкарпетки, фотокамера, смартфон, іграшки, шарф, планшет і навіть плазмовий телевізор.

Потім, поки пасажири перебували в повітрі, волонтери компанії в місці прибуття літаків бігали по різних магазинах, щоб купити товари, замовлені пасажирами, встигнути загорнути їх у папір і підготувати до того, як літаки приземляться. Яке ж було здивування людей, коли при отриманні багажу на транспортері вони побачили загорнуті в красиву папір коробки зі своїми іменами. На питання, навіщо компанія вирішила таким екстремальним способом доставити радість своїм пасажирам, Бартра відповів, що різдвяний флешмоб, який провела компанія «WestJet» торік в аеропорту канадського міста Калгарі, мав великий успіх, і тому керівництво прийняло рішення і цього року порадуватипасажирів у передсвяткові дні. Це було не тільки задоволення від спілкування з Санта Клаусом та волонтерами, а й поширення духу Різдва.