неділя, 1 грудня 2013 р.

Львівський митрополит УАПЦ поблагословив Євромайдан

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква", сьогодні, 1 грудня на заклик голови Львівської обласної ради Петра Колодія на львівський Євромайдан прийшли священнослужителі різних конфесій і разом із громадянами провели спільний молебень на захист нашої держави, її народу, за Божу опіку над Україною для добра прийдешніх поколінь. Українську Автокефальну Православну Церкву на зібранні представляв Високопреосвященний Макарій (Малетич), митрополит Львівський.  Від імені вірних та духовенства УГКЦ на виступав Владика Венедикт, котрий наголосив на тому, що Церква була і є з народом і, зокрема, зазначив: «Разом ми можемо багато досягнути. Найголовніше, щоб ми не зупинялися. Треба йти далі». 

Високопреосвященний Владика Макарій (Малетич) закликав усіх "гуртуватися, молитися і боротися", бо литше в такому випадку можна буде перемогти. Владика запропонував, щоб такі спільні молебні, спільні молитви проводити на Євромайдані і вранці, і ввечері, і сам він готовий у них брати участь. Також Владика Макарій висловив готовність йти пішки у Київ, якщо це буде потрібно. 

Після молебню кількатисячний львівський Євромайдан разом із священнослужителями співав Церковний гімн України «Боже великий, єдиний» та «Многая літа» українському народові. Разом із студентством, кількатисячною громадою Львівщини у спільній молитві взяли участь голова Львівської обласної ради Петро Колодій, депутати Львівської обласної ради. Потім на Євромайдані відбулося віче.