Пʼятниця, 6 грудня 2013 р.

Беркутівці-садисти - духовні діти Московського Патріархату

Як повідомляє репортер інтернет-проекту «Помісна Церква», у своєму коментарі, надрукованому сьогодні на офіційному сайті УПЦ Московського Патріархату, Голова Синодального відділу зі взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України, митрополит Білоцерківський і Богуславський (колишній Львівський архієпископ) Августин (Маркевич) визнав, що саме він благословляв під час прийняття присяги тих «беркутівців», котрі з особливою жорстокістю калічили молодь та журналістів на Майдані Незалежності. Принагідно цей владика поскаржився, що більше п’ятдесят із них перебувають у шпиталях, та особливо потребують пастирської опіки. Цікаво, як діти можуть нанести шкоду людям в бронижилетах, шлемах, з кийками та щитами?

Не менше дивним є те, що присвятивши свій спіч темі ситуації в країні, владика жодним словом не обмовився про жертв з боку мирного населення, надавши перевагу садистам та катам. Безперечно, все сталось саме так, як воно сталось лише тому, що чужинецька Церква та провладні структури служать не інтересам України, а Росії.  Без сумніву, таким чином господін Маркевич "відробляє" отримані раніше ордена Пошани (Російська Федерація) та орден Дружби (Російська Федерація). Ну, не може білорус полюбити Україну більше, ніж свою рідну землю! Україна для нього чужа, навіть коли він тут живе все життя.

Безумовно, якби в Україні існувала єдина Помісна Церква, то таких безглуздих коментарів не з’являлося б. Воїстину, служити одночасно двом панам – не зміг ніхто. Ні Фігаро, ні митрополит Августин. Здається, колекціонувати моделі літаків і кораблів, а також монет і тарілок, у владики виходить багато краще, ніж опікуватися українським військом. То може, Північний полюс був би кращою єпархією для цього вовка в овечій шкурі та митрополичому клобуку? Україна це Європа!