Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 6 грудня 2013 р.

Вселенський Патріарх молиться разом із #Євромайданом

Перший за честю в Православній Церкві архієрей у ці дні молиться за Україну. Владика Варфоломей, який носить титул "архієпископа Константинополя – Нового Риму і Вселенського патріарха", повідомив про увагу до подій у Києві українських православних єпископів у діаспорі. 

"З історичною та батьківською любов'ю до нашого улюбленого народу України, після недавніх радісних урочистостей з нагоди 1025-ї річниці хрещення Київської Русі, ми не можемо не висловити нашу щиру скорботу, а також стурбованість у зв'язку з нещасливими і болючими подіями, що останніми днями розгортаються в Києві. Для нас це є глибоким розчаруванням, дізнаватися через засоби масової інформації, як святкова радість, що всього кілька місяців тому збирала натовпи в релігійні процесії, раптом затьмарилася сьогоднішнім шокуючим насильством на тих же самих вулицях".

Вселенський Патріарх молиться разом з #Євромайданом
"Тому ми звертаємося до Божої милості та благодаті, Він може захистити і просвітити всіх залучених людей, щоб в подальшому не було ніякого насильства, а всі розбіжності вирішилися мирним шляхом", - заявив предстоятель Константинопольскої церкви. 

"Навіть зараз, коли ми знаходимося у паломництві в Мир Лікії (у Малій Азії) на честь свята св. Миколая Чудотворця, який "заспокоює бурхливе море", ми молимося, щоб він міг просити всемогутнього Бога, щоб заспокоїв і розвіяв темні хмари поділу та скорботи в Україні", - наголосив Глава Православної Церкви світу.