пʼятниця, 13 грудня 2013 р.

Як митрополит Павєл вкотре забрехався. Відео

Величезний резонанс в інтернеті викликала новина ФАКТІВ про слова на "круглому столі", які сказав представник УПЦ МП Владика Павло. Для того, щоби Ви вже точно не сумнівалися, наводимо повне відео його виступу Митрополит Вишгородський і Чорнобильський УПЦ (МП) Павел (Лебідь), під час круглого столу похвалив міліцію і поцікавився скільки платять студентам на Євромайдані. Про це повідомляє Релігійно-інформаційна служба України (РІСУ). 

”Ви звинувачуєте міліцію, а чому ж, коли у вас щось трапляється негаразд, ви одразу кричите ”де міліція?”, – запитав митрополит. Ложа преси одразу обурилась: ”А чому ж резиденцію Павла охороняє не міліція, а незаконне військове формування у вигляді так званого козацтва?”

Негативну реакцію у владики Павла викликала також присутність на майдані дітей і молоді. Він не вірить, що за ідею можна стояти і без грошей. ”Ми постійно чуємо: ”Діти на майдані, діти на майдані”. Чому туди пішли діти? Скільки платять тим дітям”?, – обурився Мтрополит УПЦ (МП) Павел. Джерело: fakty.ictv.ua