Неділя, 8 грудня 2013 р.

Відійшов у вічність ігумен Никон (Гайдай)

7 грудня 2013 року в день пам’яті вмч.Катерини трагічно пішов з життя Ігумен Никон ( в миру – Гайдай Олександр Анатолійович), насельник Спасо-Преображенського Угорницького чоловічого монастиря, що на Івано-Франківщині. На 41- році життя покинула нас скромна людина, з глибокою, чистою, наділеною тонким смаком душею. Неабиякий пастир, щиро віруючий християнин, що нелицемірно прагнув в своєму особистому житті слідувати євангельським ідеалам, натхненним проповідником яких він був.

За той короткий час, який Господь відвів Ігумену Никону на священицькому та монашому терені, він зміг зробити багато що, бо все, що він робив, робив від душі, з великою любов′ю, увагою і самовідкиданням, як говорить апостол Павло: «для Євангелія, щоб бути співучасником його»(1Кор.9:22-23). 

Блаженнійший Мефодій, Митрополит Київський і всієї України, Престоятель УАПЦ, єпископат та духовенство Української Автокефальної Православної Церкви, висловлюють свій глибокий сум та звертає щирі слова співчуття батькам, родині, братії Спасо-Преображенського Угорницького чоловічого монастиря та духовним чадам – усім хто знав, любив і шанував спочилого Ігумена Никона та молить милоседного Господа про дарування душі новопредставленого Ігумена Никона вічного спокою у Царстві Небесному. 

Вічна пам’ять рабу Божому новопреставленому Ігумену Никону! Чин відспівування відбудеться 9 грудня 2013 року Божого з 10 год.ранку в Угорницькій обителі . Очолить заупокійне богослужіння Високопреосвященнійший Андрій,митрополит Галицький, керуючий Івано-Франківською єпархією 

Прес-служба Предстоятеля УАПЦ