Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 3 грудня 2013 р.

Офіціоз УПЦ США закривають, бо нема грошей на друк

Як повідомляє репортер інтернет-проекту «Помісна Церква» з посиланням на інформаційне повідомлення Митрополії УПЦ США, незадовільний матеріальний стан цієї Церкви призвів до того, що надруковане грудневе число за 2013 рік офіційного інформаційного видання «Українське Православне Слово», стане останнім номером виведеним на друк. Надалі усі випуски часопису, починаючи з січня 2014 року, будуть виходити лише в електронному варіанті. 

Владика Даниїл (Зеленський) – редактор видання – просить парафіяльні управи роздруковувати нові випуски самостійно для тих, у кого немає доступу до інтернету, як тільки новий часопис з’являтиметься на сайті. Єпископ також просить молитов за успішне подолання фінансової кризи, що з'явилась в УПЦ США. Повідомляється також, що для того, щоб не втрачати аудиторію, в кінці року буде видано альманах з усіма випусками, та розповсюджено по парафіях. 

Слід зауважити, що останнім часом ця Церква підтримує тісні звязки з відомим провладним олігархом Дмитром Фіртешем, котрий щедро фінансує спорядження Українського Меморіалу Голодомору у Вашингтоні.  Уже точно відомо про суму в 2,5 млн. американський доларів.

В свою чергу, редакція інтернет-проекту "Помісна Церква", також просить читачів молитися та складати пожертви для допомоги виданню, яка відоме в українській діаспорі ще з 1950 року.